MISCELLANEOUS / Toys / Toy 17277114
nr 1727 7114
TOY
Steiff, "Micki", hedgehog, ej märkt. Length: 27cm cm, wear, damages.
Steiff, "Micki", igelkott, ej märkt. Längd: 27cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday September 29 2025
at 18:26:52
27/9 14:10:21